Мистецький десант в Рубіжному

0

21.11.2017

Минула субота тижня видалася насиченою в культурному житті мешканців Рубіжного. З метою патріотичного  виховання та відродження національної свідомості громадян, нагородження військовослужбовців від імені голови Львівської обласної державної адміністрації, голови Львівської ради, завдяки громадській спілки «Українська народна сила» 18 листопада 2017 року в Рубіжному відбулася благочинна акція.

Об 11.00 годині в малому залі МКУ «Палац культуру» на урочистості та святковий концерт зібралися військовослужбовці військових частин західного ОТО та 80-ї аеромобільної бригади і 24-ї бригади, молодь, люди  похилого віку та мешканці міста. Протягом години свою майстерність дарували артисти з Львівщини, а саме: дует «Любисток» та співак Сергій Тихоменко. Красуні жінки запалювали зал професійним виконанням відомих  українських та народних пісень,а пан Джон-Сергій  Тихоменко, автор і перший виконавець українського шансону в піснях, і на словах, висловлював слова щирої вдячності присутнім воїнам, жінкам, матусям і батькам.

Директор МКУ «Палац культури» Ганна Бережна висловила свою щиру вдячність і вручила Подяки за активну благодійницьку діяльність на ниві відродження і розвитку національної культури, популяризацію кращіх зразків української музики, вагомий внесок у розбудову та духовне збагачення підростаючого покоління, відродження національної свідомості на Луганщині організаторам заходу, голові громадської спілки «Українська народна сила» Богдану Кунда та полковнику Національної гвардії України Задворному Олександру Івановичу.

Мешканці сходу та заходу — це громадяни однієї держави. Нас об’єднує працьовитість, щирість, любов до родини, сумлінність, цілеспрямованість, взаємоповага, гідність, самобутність, воля до життя і, звичайно, культура. Ми з нетерпінням чекаємо нових творчих зустрічей і сподіваємось на подальшу співпрацю з колегами із Львівщини.   Фото на пам’ять стало ключовою крапкою єдності заходу і сходу.

Комментарии

Последние новости >>

Последние видео