Міська гра знавців історії «Відун»

0

01.03.2018

28 лютого 2018 року в Рубіжанському міському Центрі туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді відбулася гра знавців історії в залік міського етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

На заході були присутні члени міського штабу гри провідний спеціаліст управління освіти Рубіжанської міської ради Бутенко О.О., заступник начальника Рубіжанського Відділу поліції Головного управління національної поліції Потурайко А.З., представник ГО «Нова дія» Голуб С.С., а також волонтер платформи ініціатив «Громадський Дім» Карина Луніна.

Зі словами привітання до школярів звернувся Антон Захарович Потурайко. Він висловив впевненість у тому, що всі юні козаки, присутні на грі, є гідними нащадками славного козацького роду і що переможуть найсильніші – ті, хто зможе гідно представляти місто Рубіжне в обласному етапі гри «Сокіл» («Джура»).

У конкурсі взяли участь 10 роїв загальноосвітніх навчальних закладів міста. За традицією разом з юними козачатами випробувала себе ще одна команда, до складу якої увійшли дорослі: Бутенко О.О., Голуб С.С., Видиш І.М., Гармаш О.М., Луніна Карина. Командам було запропоновано відповісти на 4 блоки питань по 8 у кожному. Юні козаки демонстрували знання з історії України, доби Козачини, історії українського війська різних часів та історії сучасних збройних сил України.

Під час гри у залі панував дух змагання та прагнення до перемоги. Слід зазначити, що всі учасники ретельно готувалися до гри, тому показали чудові знання у різних напрямках.

Всіх учасників заходу радували своїм неперевершеним співом Карина Луніна, а також Олександра Трощий та Аліна Москаленко, учениці ЗШ № 9

Однак гра є гра. Тому члени журі, до складу якого увійшли педагоги РМЦТКСЕУМ Житлова Н.В., Овчаренко О.В., Юдакова О.В. та заступник директора з виховної роботи СШ № 7 Онищенко С.С., підрахувавши кількість правильних відповідей, визначили переможців та призерів.

І місце посів рій «Патріоти» (СШ № 2)

ІІ місце – рій «Соколи» (КНВК «Рубіжанський ліцей»)

ІІІ місце – рій «Нащадки козаків» (СШ № 10).

Бутенко О.О. вручила переможцям та призерам грамоти управління освіти Рубіжанської міської ради. Голуб С.С. подарував дітям солодкі подарунки. А команда-переможниця отримала футболки з логотипом гри «Сокіл» («Джура»).

Комментарии

Последние новости >>

Последние видео