Літературно-музичні зустрічі в школах міста

0

10.05.2018

Вже стало доброю традицією напередодні великого свята Дня Перемоги проводити  літературно-музичні зустрічі зі школярами міста.

7 та 8 травня 2018 року  з літературно – музичною композиціє «Моя весна – моя Перемога» Народний хор ветеранів «Червона калина» (керівник Л. Рогозіна, акомпаніатор Л. Коваленко) та театральний гурток РоСТоК (керівник А. Козлова) міського Палацу культури завітали до Рубіжанської спеціалізованої школи  І — ІІІ ступенів № 7 та загальноосвітніх шкіл  І — ІІІ ступенів № 8 і № 9.

Патріотичні та україські  пісні, пісні воєнних років («Катюша» М. Блантера, «Квітуча Україна» Н. Май та інші ) у виконанні хору, вірші, що читали учасники театрального гуртка («Мама» В. Жукова, «В сирені соловей не  петь не может » С. Нерис та інші) злились у цікаву розповідь про Другу світову війну.

Учасники концерту разом з уважними та вдячними глядачами вшанували пам’ять воїнів, які відстояли нашу Батьківщину в роки Другої світової війни та здобули  Перемогу над фашизмом, робітників тилу і матерів, які заради свободи рідної землі віддали своїх синів та воїнів, які сьогодні боронять кордони нашої квітучої України.

Школярі дуже тепло приймали артистів міського Палацу культури, а їхні щирі аплодисменти стали справжньою нагородою поважним учасникам Народного хору ветеранів «Червона калина» та юним читцям театрального гуртка РоСТоК.

Адміністрація МКУ «Палац культури» висловлює подяку за організацію в проведенні заходів Управлінню освіти Рубіжанської міської ради та директорам шкіл.

 

Ганна Козлова, керівник театрального гуртка РоСТоК

Комментарии

Последние новости >>

Последние видео