Активне дозвілля від творчого колективу МКУ «Палац культури»

0

18.07.2018

14 липня 2018 року у сквері за колишнім кінотеатром на дітей чекала квест-гра «Ці кумедні тварини» творчий колектив МКУ «Палац культури» проводить для дітей міста розважальні програми, спортивні ігри та різноманітні конкурси на відкритих майданчиках міста.  

Бажаючих взяти участь у квест-грі було не багато, причиною стала похмура та дощова погода. Така форма відпочинку виявилася напрочуд цікавою та незвичною для дітей, які брали участь у грі. Діти мали змогу один за одним виконувати завдання запропоновані ведучими, відгадувати загадки та ребуси. Завдяки дружній колективній роботі учасники гри вправно пройшли всі локації, передбачені квестом! Після того, як скарби були знайдені, дітям були запропоновані музично-танцювальні ігри.

На такій позитивній ноті завершилась квест-гра. Найактивніші отримали чудові пам’ятні сувеніри від міської комунальної установи «Палац культури».

Творчий колектив Палацу культури з радістю відгукнувся на прохання дітей частіше організовувати розваги подібного типу. Тож чекаємо всіх бажаючих наступного разу, а саме, 30 липня 2018 року в Міжнародний день дружби на не менш цікавій та оригінальній розважальній програмі. Слідкуйте за рекламою!

Комментарии

Последние новости >>

Последние видео