Команда СШ №2 стала переможцем міського етапу спартакіади допризовної молоді

0

24.04.2018

19 квітня на стадіоні «Хімік» відбулася міська Спартакіада ​​допризовної молоді, присвячена 73-річниці перемоги над нацизмом у Європі, в якій взяли участь старшокласники з восьми загальноосвітніх шкіл міста.

У вітальному слові до допризовникам звернулися заступник міського голови В.В.Стародубцев, і заступник військового комісара Рубіжанський-Кремінського об’єднаного військового комісаріату Бородін О.В.

У програмі Спартакіади допризовної молоді — 4 види змагань: біг 100 м, підтягування на перекладині, метання гранати і стрільба з пневматичної гвинтівки, які повинні пройти всі члени команди — 6 юнаків.

Кращими у видах програми стали Ілля Слєпокуров (СШ №2) — в бігу на 100 м — 12,5 сек, Гоголь Владислав (СШ №2) — у стрільбі з пневматичної гвинтівки — 27 очок з 30 і підтягуванні на перекладині — 25 разів, Ярослав Кислиця (ЗОШ №9) — в метанні гранати — 48 метрів.

У результаті проведених змагань визначилися переможець і призери міської Спартакіади. За третє місце нагороджена команда СШ № 10 (керівник Ковтуненко І.В.), друге місце посіла команда ліцею (керівник Корнілін О.О.). Перехідний кубок переможця міської Спартакіади допризовної молоді за ПЕРШЕ місце завоювала команда СШ № 2 (керівник Ємчук Д.В.).

На церемонії нагородження головний спеціаліст відділу культури, молоді та спорту Рубіжанської міської ради С.О.Ступнікова, зазначила, що право відстоювати честь міста на обласних змаганнях отримала команда СШ № 2. Всі призери змагань нагороджені пам’ятними медалями та дипломами відповідних ступенів.

Відділ культури, молоді та спорту Рубіжанської міської ради висловлює подяку ДЮСШ №1 (директор Дорошенко О.О.), КП «РФСК» (директор Бусєнков А.А.) і особисто Клюкало Г.Г. (ЗОШ №9) за допомогу в організації та проведенні міської Спартакіади допризовної молоді.