Фінал І (міського) етапу гри «Сокіл» (Джура»)

0

14.05.2018

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») впевнено увійшла в життя шкільних колективів Рубіжного та стала невід’ємною частиною багатогранного процесу військово-патріотичного виховання дітей та молоді. Вона будується на прикладах героїчної боротьби українського народу за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.

Урочисте відкриття фіналу міського етапу гри «Сокіл» (Джура») відбулося 4 травня 2018 року на стадіоні «Хімік», у якому взяли участь 10 роїв навчальних закладів міста. Організатори заходу – управління освіти Рубіжанської міської ради Луганської області та Головний штаб, створений за рішенням Рубіжанської міської ради.

Зі слова привітання до присутніх звернулась начальник управління освіти Обаполенко О.В.

За традицією, змагання розпочалися з конкурсу строю та пісні «Впоряд», де учасники демонстрували вміння виконувати стройові команди та похідну патріотичну пісню. Юні джури вправно долали смугу перешкод, влучно стріляли з пневматичної зброї та надавали першу долікарську допомогу. В цей же день судді визначали кращий табір.

Цьогоріч всі рої були дуже добре підготовлені, тому до останнього конкурсу не було зрозуміло, хто посяде призові місця. Зрештою, у запеклій боротьбі у загальному заліку І місце виборов рій «Соколи» (КНВК «Рубіжанський ліцей»), ІІ та ІІІ місця посіли відповідно рої «Вільні люди» (СШ № 7) та «Патріот» (СШ № 2).

Вітаємо усіх учасників з вдалими стартами та бажаємо команді-переможниці гідно представити Рубіжне в обласному етапі гри «Сокіл» («Джура»).

 

Комментарии

Последние новости >>

Последние видео