Екскурсія на Привольнянський плацдарм

0

16.05.2018

Щороку напередодні Дня Пам’яті та Примирення і Дня Перемоги Рубіжанський міський Центр туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді організовує комплекс тематичних заходів, присвячених вшануванню героїв Другої світової війни. Це цікаві виставки в кабінеті краєзнавства, вікторини, фотовиставки, екскурсії пам’ятними місцями.

Вже традиційною стала поїздка на Привольнянський плацдарм, який історики називають другим Сталінградом. Майже 400 днів і ночей тривала окупація невеличкого містечка, розташованого на правому березі Сіверського Донця. На цьому невеличкому клаптику землі загинуло близько двадцяти тисяч воїнів, але точної кількості загиблих не можуть назвати і досі.

Згадати ці страшні події зібралися переможці та призери І (міського) етапу Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), педагоги Центру, активісти КУ «Територіальний центр» та міського осередку партії «За життя» Сохань В.М. та Новікова О.І.

На знак пошани рубіжанська молодь і дорослі поклали квіти до меморіального комплексу та вшанували пам’ять загиблих воїнів хвилиною мовчання.

 

Комментарии

Последние новости >>

Последние видео