До Дня захисника України у міському музеї відбувся захід «Хоробрі серця»

0

16.10.2018

На 14 жовтня припадає одразу три величних свята — День захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці та День Українського козацтва.

Напередодні цих свят, 12 жовтня, у Рубіжанському міському   музеї відбулася екскурсія, на якій були присутні представники різних регіонів України — учасники «круглого столу» за темою «Пам’ятні місця Луганщини, які відображають героїчну боротьбу українського народу за незалежність і територіальну цілісність України».

Почесних гостей було запрошено до зали історії АТО, де заступник начальника поліції, підполковник А.З. Потурайко, друг і волонтер музею, докладно ознайомив присутніх з подіями, які відбувалися в районі м. Рубіжне у 2014-2015 рр., з унікальними експонатами, світлинами та документами.

Колектив музею вітає всіх захисників України, членів їх сімей зі святом і щиро дякує за мужність і героїзм у захисті нашої держави, за самовіддане забезпечення її незалежності, за вірне служіння українському народу. Саме ви є нащадками славетних козаків, солдат, воїнів-переможців впродовж всієї славетної історії нашої Вітчизни і сила цих нескорених підтримує Вас. Бажаємо Вам миру, міцного здоров’я і довгих років життя.

Комментарии

Последние новости >>

Последние видео