«Без права на забуття»

0

11.05.2018

9 травня 2018 року у міському сквері відбулося урочисте свято до 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

День Перемоги — свято особливе. Це день великої радості та гордості, але водночас великого смутку, оскільки перемога дісталася нашому народу неймовірно високою ціною.

Cвято Перемоги пов’язує всіх людей загальним бажанням — сказати слова вдячності  ветеранам війни.  Працівниками центральної міської бібліотеки було підготовлено цикл заходів.

Оформлено фотодокументальну виставку «З об’єктивом крізь війну», книжково-ілюстративну  виставку «Шана за подвиг, вдячність за мир», де були представлені відомі художні твори воєнної тематики та документальні книги про героїчні сторінки історії нашої країни, про важкі воєнні випробування та  людей, які відстояли Перемогу на фронтах і в тилу.

Вуличний буккросинг «Прочитав сам – передай іншому» залучив до бібліотеки нових користувачів.

Виставка інсталяція «Скажемо «НІ» війні» продемонструвала єднання країни навколо ідеї миру, пам’яті і поваги до минулого.  І дорослі і діти мали можливість  написати свої побажання миру і добра на паперових долонях і прикрасити голуба. Маємо надію, що  позитивна енергетика, яку несе  голуб, стане фундаментом для мирних досягнень нашої країни.

Немає більш  задушевніших пісень  ніж пісні воєнних років. У кожної з них своя біографія, своя доля. Народжені в окопах, обпалені вогнем битв, ці пісні складають своєрідний музичний літопис війни. Гра – вгадай мелодію «Пісні Великої Перемоги » зібрала багато рубіжан та гостей міста. Ці пісні стали знаковими для кожного: «В землянці»,«Бери шинель, підемо додому», «У лісі прифронтовому», «Журавлі», «Темна ніч», «Нам потрібна одна Перемога», «Де ж ви тепер, друзі — однополчани» та ін. Учасники гри переконалися, що, не дивлячись на труднощі воєнного часу, пісня завжди супроводжувала солдата в поході, а іноді і в бою.  А як завзято зазвучала в кінці гри улюблена пісня всіх поколінь «День Перемоги», яку під караоке виконували всі разом!

Все далі від нас роки великої битви. Виросли покоління, у яких батьки і навіть діди не воювали, але пам’ять про ті бої – завжди в наших серцях. 9 травня – об’єднало рубіжан, які шанують  пам’ять і героїзм фронтовиків, у яких була заповітна мета – Перемога.

Комментарии

Последние новости >>

Последние видео