Усі пацієнти з підозрою на коронавірус в лікарні Рубіжного перебувають у задовільному стані | Рубежное News

Усі пацієнти з підозрою на коронавірус в лікарні Рубіжного перебувають у задовільному стані

0

31.03.2020

Як повідомив головний лікар КНП «Рубіжанська центральна міська лікарня» Едуард Кравченко, в інфекційному відділенні цього закладу розгорнуто 30 койко-місць та є можливість у разі необхідності додатково підготувати ще 20. Він наголосив, що стан здоров’я усіх пацієнтів задовільний.

Наразі там перебуває 1 людина, у якої відповідний діагноз підтверджений, та 4 – з підозрою на коронавірус, повідомив лікар на прес-брифінгу в облдержадміністрації.

Медичний заклад забезпечений усім необхідним та готовий до роботи за цим напрямом.

Завідуюча інфекційним відділенням КНП «Рубіжанська центральна міська лікарня» Ольга Мартиненко зауважила, що упродовж березня загалом до відділення надійшло 10 осіб з підозрою захворювання на коронавірус. У 5 з них діагноз не підтвердився лабораторно. Ці люди вже виписані.

Діагноз одного, як вже було зазначено вище, підтверджено. Учора до Києва відправлений матеріал для контрольного аналізу. При наявності двох контрольних негативних результатів людину мають виписати.

Щодо чотирьох пацієнтів з підозрою на COVID-19 вона поінформувала – у трьох з них результати першого тесту негативні. Очікуються результати другого тесту. Матеріали відправили до Києва учора. В четвертої людини відібрано та відправлено матеріал для першого тесту.

Комментарии

Последние новости >>

Последние видео