Визначено преможців Чемпіонату Рубіжного з футзалу | Рубежное News

Визначено преможців Чемпіонату Рубіжного з футзалу

0

24.02.2020

10 команд підприємств, установ, організацій та навчальних закладів протягом трьох тижнів змагалися за право називатися найсильнішою командою у Чемпіонаті міста з футзалу за програмою ХVІІІ міської Спартакіади, повідомляє Рубіжанська міська рада.

У змаганнях взяли участь: Рубіжанський політехнічний коледж, Інститут хімічних технологій (2 команди), ФО «Бізнес», ФО «Трудові резерви» (2 команди), Рубіжанський картонно-тарний комбінат, ФО «Зоря» (2 команди), Луганський державний медичний університет.

23 лютого визначилися переможці та призери Чемпіонату міста з футзалу. У матчі за третє місце зустрілися дві команди Інституту хімічних технологій: ІХТ-1 та ІХТ-2. Більш впевнено зіграли матч футболісти ІХТ-2 (як і в груповому турнірі випередили більш досвідчену команду ІХТ) та вибороли третє місце в турнірній таблиці, а футболісти ІХТ-1 залишилися на четвертій позиції.

У фінальному матчі зустрілися команди Рубіжанського політехнічного коледжу і фізкультурного об’єднання «Зоря». Команда РПК ставала чемпіоном міських спартакіад — 5 разів, а ФО «Зоря» вже третій рік поспіль бере участь у фінальній частині змагань. Дуже видовищна гра тримала в напрузі численних глядачів протягом усього ігрового часу. Перша половина матчу була на користь «Зорі» 3:1. А друга половина фіналу стала видовищною завдяки Владу Калюжному з РПК, який забив у ворота «Зорі» п’ять м’ячів. Футболісти «Зорі» змогли відіграти лише 2 м’ячі. Результат фінального матчу 6:5 на користь РПК. Таким чином, команда РПК виборола звання найсильнішої команди міської Спартакіади з футзалу в шостий раз за 18 років проведення Спартакад, Останній раз футболісти РПК святкували перемогу шість років тому у 2014 році. Команда РПК стала першим чемпіоном 2020 року за програмою ХVІІІ міської Спартакіади.

На церемонії нагородження переможцям і призерам Чемпіонату міста Рубіжного дипломи оргкомітету Спартакіади і пам’ятні медалі вручила головна спеціалістка відділу культури, молоді та спорту, головна суддя міської Спартакіади Світлана Ступнікова. Кращими гравцями в своїх командах визнані Сергій Бєнца («Зоря»), Влад Малюкін (ІХТ), Богдан Черебай (ІХТ-2), Олексій Клюкалов (РПК). Олег Кравець (ІХТ) став найкращим бомбардиром турніру, забивши у ворота суперників 11 м’ячів. Кращим гравцем чемпіонату визнано Владислава Калюжного (РПК).

Нижче наведені підсумки Чемпіонату міста-2020 з футзалу в залік ХVІІІ Спартакіади:

І РПК

ІІ ФО «Зоря»

ІІІ ІХТ-2

ІV ІХТ

V РКТК

VІ ФО «Бізнес»

VІІ ФО «Трудові резерви»

VІІІ ЛДМУ

ІХ ФО «Зоря»-2

Х ФО «Трудові резерви»-2

Вже 29 лютого в спортивному комплексі КП «РФСК» (Південна частина міста) стартують Чемпіонати міста з баскетболу серед жіночих і чоловічих команд в залік ХVІІІ Спартакіади.

Комментарии

Последние новости >>