Микола Бараннік став чемпіоном з пауерліфтінгу в Чехії

Микола Баранник, майстер спорту України міжнародного класу, тренер ДЮСШ №1 з пауерліфтінгу, 2 травня 2019 року, виступаючи на Чемпіонаті Європи в місті Плзень (Чехія) у ваговій категорії до 83 кг, підтримав успішний виступ збірної України на Чемпіонаті і став володарем великої золотої медалі (в сумі трьох вправ) з результатом 910 кг. (Джерело: https://rmr.gov.ua).

У присіданні з результатом 352,5 кг і в жимі лежачи (270 кг) рубіжанський спортсмен завоював малі золоті медалі, в тязі (292,5 кг) — бронзовую нагороду.

Ще одна спортсменка, вихованка ДЮСШ №1, майстер спорту України міжнародного класу Наталія Гаргуновська (в даний час навчається і тренується в Харкові) у ваговій категорії до 63 кг серед жінок посіла третє місце у європейської табелі про ранги. Спортсменка здобула також малі бронзові медалі в присіданні (212,5 кг) та в жимі — 125 кг, результат в тязі — 125 кг, Загальна сума — 515 кг.

Нагадаємо, що напередодні в європейській першості серед юніорок святкувала перемогу ще одна рубіжанка Аніта Колесник — 3 місце в сумі і 3 малих бронзових медалі у вправах.

Таким чином, наші пауерліфтери до скриньки медалей української збірної на цьому чемпіонаті додали 3 золотих та 8 бронзових нагород.  Відділ культури, молоді та спорту Рубіжанської міської ради вітає педагогічний колектив ДЮСШ №1 та тренерів — братів Урбан: Віктора Миколайовича і Андрія Миколайовича з вагомим успіхом на Чемпіонаті Європи з пауерліфтингу. Молодці! Так тримати!!!