Команда СШ №2 стала переможцем міського етапу Спартакіади допризовної молоді | Рубежное News

Команда СШ №2 стала переможцем міського етапу Спартакіади допризовної молоді

0

22.04.2019

18 квітня на стадіоні «Хімік» відбулася міська Спартакіада допризовної молоді, присвячена 74-річниці Перемоги Дню пам’яті та примирення, Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, в якій взяли участь старшокласники з восьми загальноосвітніх шкіл міста.

У вітальному слові до допризовників звернулися військовий комісар Рубіжансько-Кремінського об’єднаного міського військового комісаріату, підполковник О.А.Лазаренко, головний спеціаліст відділу культури, молоді та спорту С.О.Ступнікова, головний спеціаліст управління освіти О.О.Бутенко.

У програмі Спартакіади допризовної молоді — 4 види змагань: біг 100 м, підтягування на перекладині, метання гранати і стрільба з пневматичної гвинтівки, які повинні пройти всі члени команди — 6 юнаків.

У результаті проведених змагань визначилися переможець і призери міської Спартакіади. За третє місце нагороджена команда КНВК «Рубіжанський ліцей»,  друге місце посіла команда СШ №7. Перехідний кубок переможця міської Спартакіади допризовної молоді за ПЕРШЕ місце завоювала команда СШ № 2.

Всі призери змагань нагороджені пам’ятними медалями та дипломами відповідних ступенів.

Комментарии

Последние новости >>

Последние видео