Рубіжанські двоборці успішно виступили на Чемпіонаті України | Рубежное News

Рубіжанські двоборці успішно виступили на Чемпіонаті України

0

18.04.2019

12-14 квітня у місті Харків проходили  Чемпіонат України та Всеукраїнські змагання з військово-спортивних багатоборств у розділі «Бойове двоборство». (Джерело: https://rmr.gov.ua).

В змаганнях взяли участь понад 700 найсильніших спортсменів з різних регіонів України.

Команду Луганської області, сформовану на базі Відокремленого підрозділу Громадської організації «Всеукраїнська Федерація військово-спортивних багатоборств» у Луганській області, представляли 14 спортсменів (11 – учасники Чемпіонату України, та 3 — учасники Всеукраїнських змагань) із Дитячо — молодіжного фізкультурно — спортивного Товариства «Клуб Східних єдиноборств та оздоровчих систем» міста Рубіжне. Тренером – представником команди виступив «Заслужений тренер України» Клюкало Геннадій Григорійович.

Двоборці змагалися у стрільбі з пневматичної гвинтівки та всестильвому бої за версіями «Бойового двоборства» (Б-1 – Б-6).

В Чемпіонаті України  рубіжанські спортсмени вибороли 22 медалі (5 «золотих», 11 «срібних» та 6 «бронзових»), а також 5 медалей (2 «золоті», 1 «срібна» та 2 «бронзові»)  — у Всеукраїнських змаганнях.

Переможцями та призерами Чемпіонату України та Всеукраїнських змагань у віково – вагових категоріях «Бойового двоборства» стали: Полтавець Борис, Пономарьова Мирослава, Бєгунов Ілля, Петренко Юлія, Кравченко Руслана, Дорощенок Максим, Медвідьов Денис, Селявін Ілля, Рафіков Арсеній, Манченко Єгор.

Комментарии

Последние новости >>

Последние видео