Свято української писемності і мови в міському музеї «Мова барвиста, мова багата…» | Рубежное News

Свято української писемності і мови в міському музеї «Мова барвиста, мова багата…»

0

09.11.2018

Напередодні Дня української писемності та мови у «Міському музеї» відбувся захід з промовистою назвою «Мова барвиста, мова багата…», прикрасою якого став виступ учнів ССШ № 7, учасників фольклорного гуртка під керівництвом О.П. Фролової. Багатство, милозвучність і  літературна довершеність нашої української мови знайшли відображення у талановито виконаних юними аматорами віршах, піснях і мініатюрах (за матеріалами сайту rmr.gov.ua).

Почесний гість нашого заходу, шановний друг музею, великий фахівець і популяризатор української мови, вчитель української мови і літератури ССШ № 2 Валентина Іванівна Овчаренко подарувала присутнім цікаву і змістовну розповідь про історію, значущість і цінність української мови.

Працівники музею, директор музею О.М. Старікова і молодший науковий  співробітник Т.І. Ямполь поздоровили гостей музейного свята і всіх рубіжан з Днем української писемності та мови і побажали пишатися нашою рідною мовою. Вона – найпрекрасніше диво, скарбниця, в якій зберігається історія нашого народу, його душа, культура. Тож будемо її любити, шанувати, вивчати, вдосконалювати, передавати  наступним поколінням!

Комментарии

Последние новости >>

Последние видео