Нові перемоги та враження | Рубежное News

Нові перемоги та враження

0

20.06.2018

З метою пошуку та підтримка обдарованих дітей та молоді, виховання національної свідомості у підростаючого покоління та залучення їх до вивчення та збереження фольклору, як першооснови національної спадщини, дослідження, вивчення і відтворення найкращих зразків фольклорно-етнографічної спадщини свого краю, 16 червня 2018 року у м.Попасна відбувся літній етап обласного відкритого фестивалю-конкурсу української культури та фольклору «Байбак-fest». У фестивалі-конкурсі брали участь самодіяльні колективи, окремі виконавці та майсти декоративно-ужиткового мистецтва  з міста Лисичанськ, Попаснянського, Станично-Луганського  та Старобільського районів. Рубіжне в різних номінаціях гідно представили самодіяльні колективи та окремі виконавці МКУ «Палац культури» (директор Г.Бережна).  Конкурсну програму оцінювало компенентне жюрі.

В номінації народне музикування взяв участь ансамбль Народного оркестру народних інструментів (кер.Н.Дєнєжкіна). Народний танець був представлений виступом Народного ансамблю танцю «Барвінок» (кер.К.Саєнко), а народну пісню виконали тріо жінок у складі: Ганни Козлової, Лідії Рогозіної та Людмили Коваленко. В номінації народний гумор була зареєстрована одна учасниця із Рубіжного, Лідія Рогозіна, яка і отримала Диплом I ступеню. Гарний настрій і купу емоцій отримали і учасники, і жюрі які оцінювали номінацію народної гри та розваги. Ганна Козлова, керівник театрального гуртка «Росток» МКУ «Палац культури» провела з дітьми ігри присвячені святкуванню Першого Спасу. Кожен учасник і колектив отримав Диплом за участь, цінні подарунки та торти.

Смачна каша, гарний настрій, задоволення, усмішки та нові знайомства – це і є головними складовими таких фестивалів творчості.

Комментарии

Последние новости >>