В м. Рубіжне відбулася вулична промоція «Одягнімо, друже, вишиванку»! | Рубежное News

В м. Рубіжне відбулася вулична промоція «Одягнімо, друже, вишиванку»!

0

17.05.2018

17 травня 2018 року на майданчику біля центральної бібліотеки м. Рубіжне, відбулася вулична промоція «Одягнімо, друже, вишиванку»! Бібліотекарі вбралися в вишиванки не тільки для краси, а ще й для того, щоб зацікавити мешканців міста та нагадати їм про свято. Кожна вишиванка одна краще іншої. Комусь їх вишивала мама, комусь бабуся чи прабабуся, а хтось просто купив, щоб одягнути, аби мешканці нашого міста побачили наш чарівний український цвіт.
Бондар С. П., зав. абонементу центральної міської бібліотеки, розповіла цікаву історію вишиванки, запропонувала перехожим переглянути буклет, з якого можна було дізнатися про деякі маловідомі факти українського етнічного одягу. Організована виставки вишиванок «А над світом українська вишиванка цвіте» помилувала перехожих барвистими експонатами — роботами сім’ї Барикіних , які можна було навіть приміряти та сфотографуватися. Настрій підіймала українська пісня.
Відзначаючи це свято, ми вкотре стверджуємо, що символ нації – вишиванка – завжди була, є і буде необхідним оберегом міцності української держави.
Перехожі приєднувалися до нас з радістю, щоб і собі відчути святість, заповідану предками. Тож одягаймо, друзі, вишиванки, щоб українців побачив весь світ!

Комментарии

Последние новости >>