Визначені переможці міського конкурсу-виставки «Великодні таємниці 2018» | Рубежное News

Визначені переможці міського конкурсу-виставки «Великодні таємниці 2018»

0

17.04.2018

Четвертий рік поспіль, в великодні свята з метою розвитку додаткової освіти дітей в області християнської історії, культури, етики, мистецтва і духовно — морального відродження особистості МКУ «Палац культури» за підтримки відділу культури, молоді та спорту, управління освіти Рубіжанської міської ради  організовує і проводить конкурс — виставку декоративно-прикладної творчості «Великодні таємниці».

З року в рік конкурс-виставка розширюється, і в нинішньому році в ній взяли участь понад 100 дітей і дорослих віком від 3 до 22 років.Тематика виставки дуже різноманітна. Це символи Великодня, традиційні національні особливості свята, мала Батьківщина, сім’я, тому в виставці  мають можливість брати участь усі бажаючі. Виставка тривала з 2 по 15 квітня в фойє 1-го поверху МКУ «Палац культури». Яскраві і оригінальні роботи вражали рубіжан і гостей міста різноманітністю таких технік як: живопис, «витинанка», лялька-мотанка, «писанка», орігамі, скульптура, декупаж, квіллінг, скрапбукінг, виробів з природного матеріалу, бісеру, фетру та багатьох інших. Згідно положення про конкурс роботи оцінювало жюрі у складі викладачів відділення образотворчих дисциплін  Рубіжанської міської дитячої школи мистецтв, а саме: Світлани Бондар, Олени Крут’євої,  Ольги Кравченко та завідуючої виставки МКУ «Палац культури» Вікторії Сліпцової яке і визначило переможців. З 3 по 11 квітня у відвідувачів МКУ «Палац культури» була можливість проголосувати за кращу роботу в номінації «Приз глядацьких симпатій». Учасник, який отримав найбільшу кількість голосів, був відзначений призом.

Цього року учасниками стали талановиті діти з Рубіжанської міської дитячої школи мистецтв, Рубіжанської обласної загальноосвітньої санаторної школи-інтернату I -III ступенів, ЗОШ №1, ЗОШ №8, ЗОШ №9, ЗОШ №10, учні приватного викладача Ковальової Марини Ростиславівни, студії образотворчого мистецтва «Веселка» (керівник Маслова Вікторія Вікторівна), Студії сучасного декоративно-прикладного мистецтва «У панi Зосi» (МКУ «Палац культури», керівник Ласман Зоя Гордіївна), гуртка «Дива в Долоньки» (філія МКУ «Палац культури», керівник Чеботарьова Юлія Григорівна), студентки Коледжу Луганської державної академії культури і мистецтв, а також сім’ї від Рубіжанського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

13 квітня 2018 року в фойє 1-го поверху МКУ «Палац культури» відбулася урочиста церемонія нагородження переможців конкурсу-виставки «Великодні Таємниці — 2018» яку  провела директор МКУ «Палац культури» Ганна Бережна. Переможці були нагороджені дипломами та подарунками, а учні 1-9 класів ЗОШ №1 солодощами за яскраву і масштабну колективну роботу в номінації декоративно-прикладна творчість. Ганна Берережна висловила слова щирої вдячності за надані подарунки депутатам міської ради міської фракції «Опозиційний блок» Олександру Чернецову та Ользі Трофименко, відділу культури, молоді та спорту  Рубіжанської міської ради в особі в.о. начальника відділу Стародубцевої Наталаії, слова щирої вдячності за організацію і підтримку начальнику управління освіти Рубіжанської міської ради Олені Обаполенко, методисту міського методичного кабінету Рубіжанскьої міської ради  Людмилі Левицькій, директорам та заступникам директорів з виховної роботи загальноосвітніх шкіл міста, директору КЗ «Рубіжанська міська дитяча школа мистецтв» Олені Ганшиній та викладачам відділення образотворчих дисциплін,  викладачам образотворчого мистецтва, класним керівникам та батькам.

«Велике спасибі усім хто прийняв участь в підготовці та створенні таких гарних робіт, і найголовніше велике спасибі дітям, за їх творчість, талант, посидічусть та бажання дарувати оточуючим гармонію і красу» — сказала в завершенні Ганна Бережна.

 

Христос Воскрес!

Хай світлими стануть,

Землі цвітіння і синь небес.

Нехай добро Вам зігріє серце,

Любов і віра в душі  живуть.

Комментарии

Последние новости >>