Звернення депутатів Рубіжанської міської ради Луганської області до Президента України П. Порошенка та Прем’єр-міністра України В. Гройсмана з питань теплопостачання у місті та розрахунків за спожите тепло та газ | Рубежное News

Звернення депутатів Рубіжанської міської ради Луганської області до Президента України П. Порошенка та Прем’єр-міністра України В. Гройсмана з питань теплопостачання у місті та розрахунків за спожите тепло та газ

0

06.11.2017

1 листопада 2017 року на сесії Рубіжанської міської ради було прийняте ініційоване депутатами фракції «Опозиційного блоку» звернення депутатів Рубіжанської міської ради Луганської області до Президента України П. Порошенка та Прем’єр-міністра України В. Гройсмана з питань теплопостачання у місті та розрахунків за спожите тепло та газ.

Ініціативу депутатів від фракції «Опозиційний блок» підтримали депутати усіх фракцій, які приймали участь в роботі сесії: Блоку Петра Порошенка Солідарність»,  Всеукраїнського об`еднання  «Батьківщина», «Справедливість».
За прийняття проекту рішення Рубіжанської міської ради » Про звернення депутатів Рубіжанської міської ради до Президента України  П. Порошенка та Прем’єр-міністра України В. Гройсмана» депутати проголосували одноголосно.

Ознайомитися с текстом звернення можна на офіційному сайті Рубіжанської міської ради

Комментарии

Последние новости >>

Последние видео