У облдержадміністрації запропоновано проект реформування системи теплопостачання Рубіжного | Рубежное News

У облдержадміністрації запропоновано проект реформування системи теплопостачання Рубіжного

1

06.11.2017

3 листопада, заступник голови Вадим Данієлян провів засідання, де розглянуто питання щодо перспективної системи теплозабезпечення на період до 2020 року у Рубіжному. Про це повідомляє ЛОВЦА
Звертаючись до присутніх представників міськради та підприємств ЖКГ, заступник голови облдержадміністрації запитав про стан подачі теплоносіїв до житлових будинків.
Вони доповіли, що завдання голови Луганської обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації Юрія Гарбуза забезпечити теплом містян до кінця тижня, буде виконано у строк. Разом з тим, було зазначено, що міська влада та комунальні служби тримають на контролі запуск теплопостачання і готові до оперативного вирішення непередбачуваних ситуацій.
Під час наради директор Департаменту житлово-комунального господарства ОДА Віталій Сурай представив на розгляд проект програми децентралізації КСТП «Рубіжнетеплокомуненерго» на період до 2020 року. Завданням проекту є забезпечення стабілізації фінансово-економічного стану комунального підприємства, аби якісно надавати послуги із теплопостачання мешканцям Рубіжного.
Проект програми передбачає переведення населення на автономне опалення, будівництво 20 нових блочно-модульних котелень на об’єктах бюджетної сфери, а також реконструкцію двох існуючих котелень. Програму заплановано реалізувати протягом 2018-2020 років у три етапи. Орієнтовна вартість заходів програми становить близько 200 млн грн.

Комментарии

  1. Platon

    - 06.11.2017 17:27

    Ответить

    Без финансирования со стороны государства ничего не получится.

Последние новости >>

Последние видео